Gorczańska Organizacja Turystyczna
biuro@visitkamienica.pl
www.visitkamienica.pl
Gorczańska Organizacja Turystyczna
Konkurs Małopolski Łowca Atrakcji 2015

Publications and multimedia

Filmy Publikacje Regulamin dla obiektów-Małopolski Paszport Enoturysty Słowem wstępu

Regulamin dla obiektów-Małopolski Paszport Enoturysty§ 1

Małopolski Paszport Enoturystyczny to program działający w ramach Małopolskiego Szlaku Winnego.

§ 2

Organizatorem programu oraz Małopolskiego Szlaku Winnego jest Gorczańska Organizacja Turystyczna. Więcej o szlaku www.malopolskiszlakwinny.pl 

§ 3

Celem programu jest promocja turystyki winiarskiej w Małopolsce oraz usług 
i obiektów z nią związanych.

§ 4

W programie udział wziąć mogą obiekty z branży około winiarskiej (winnice, obiekty noclegowe, gastronomiczne, organizatorzy turystyki, inne pokrewne obiekty) zwane dalej Uczestnikami.

§ 5

Uczestnik programu nie ponosi kosztów związanych z przystąpieniem do programu.

§ 6

Formuła programu polega na wyprodukowaniu Małopolskiego Paszportu Enoturystycznego i dystrybucji wśród zainteresowanych turystyką winiarską w Małopolsce. Koszty wyprodukowania paszportów spoczywają na Organizatorze. 

§ 7

Każdy posiadacz paszportu będzie mógł skorzystać ze zniżek / rabatów udzielanych przez Uczestników programu. Każdy Uczestnik w momencie złożenia deklaracji uczestnictwa będzie zobowiązany do przedstawienia atrakcyjnej oferty, z której po okazaniu paszportu będą mogli skorzystać turyści.

§ 8

Oferta Uczestnika Programu będzie dostępna na stronie Małopolskiego Szlaku Winnego i będzie promowana w mediach społecznościowych oraz podczas ważnych wydarzeń winiarskich w Małopolsce.

§ 9

Uczestnik programu będzie mógł udzielić rabatu dopiero po okazaniu przez turystę paszportu z potwierdzonymi  pieczątkami pobytu w 3 różnych obiektach należących do programu.

§ 10

Każdy uczestnik programu może się wycofać z programu bez konsekwencji 
w dowolnym momencie, przesyłając pisemną rezygnację na adres mailowy Organizatora.

§ 11

W zamian za uczestnictwo w programie Uczestnicy otrzymują bezpłatną promocję swoich obiektów w Internecie, mediach społecznościowych, podczas eventów organizowanych na Małopolskim Szlaku Winnym. Ich oferta znajdzie się na stronie Małopolskiego Szlaku Winnego oraz będzie rozsyłana do mediów w newsletterze.

§ 12

Lista Uczestników programu i lista atrakcji znajduje się na stronie internetowej Małopolskiego Szlaku Winnego www.malopolskiszlakwinny.pl