Gorczańska Organizacja Turystyczna
biuro@visitkamienica.pl
www.visitkamienica.pl
Gorczańska Organizacja Turystyczna
Konkurs Małopolski Łowca Atrakcji 2015

"Uzdrowisko Rabka"


 SKORZYSTAJ Z OFERTY "UZDROWISKA RABKA"
I ZDOBĄDŹ NAKLEJKĘ 
dot. konkursu Małopolski Łowca Atrakcji EDYCJA 2014
/naklejki można otrzymać w recepcji/

... O RABCE-ZDRÓJ

W Rabce, od ponad stu lat znanej jako uzdrowisko, wykorzystuje się walory klimatyczne oraz wody lecznicze do leczenia schorzeń układu oddechowego i krążenia, głównie u dzieci.
„Uzdrowisko Rabka” jest jednym z 6 małopolskich uzdrowisk. Położone jest przy trasie krajowej nr.7 Kraków- Zakopane w odległości ok. 70 km od Krakowa, 45 km od Zakopanego.
Uzdrowisko dysponuje szpitalem i sanatorium dla dorosłych, szpitalem dla dzieci, sanatorium dla dziecka z opiekunem oraz Zakładem Przyrodoleczniczym, w którym prowadzone jest leczenie ambulatoryjne dorosłych i dzieci. Leczenie w Uzdrowisku odbywa się w zakresie kardiologii, pulmonologii, laryngologii reumatologii, ortopedii, diabetologii. Piękno w zdrowiu i relaks zapewnia bogata oferta SPA „Uzdrowiska Rabka”, ekskluzywną i bogatą gamę zabiegów proponuje Rabczański Zdrój Medical SPA oraz Centrum Zdrowia i Urody. 
Bogactwo naturalne rabczańskiej solanki jest źródłem zdrowia i urody proponowanych w Uzdrowisku Rabka zabiegów, terapii i kosmetyków, a odnowa biologiczna w lokalnym mikroklimacie to uzdrowiskowy szlak piękna, witalności i relaksu. To magiczne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, czyste powietrze i naturalne walory lecznicze. 

„Uzdrowisko Rabka” jako prekursor w stosowaniu solanki termalnej w kosmetologii, oferuje wyjątkowe linie kosmetyków wyprodukowanych na bazie rabczańskiej solanki: „Solankowe SPA” i „Termal SPA Line” o właściwościach pielęgnacyjnych, oczyszczających, przeciwzapalnych i antybakteryjnych.  
W Uzdrowisku Rabka kuchnia jest naturalnie zdrowa, smaczna i staranie przemyślana. Wizytówką Uzdrowisku jest festiwal pierogów i ciast w Kawiarni Koncertowej, nieustannie wygrywany według unikalnych rabczańskich receptur. 
Warta odwiedzenia jest Pijalnia Wód Mineralnych, w której można spróbować wód pochodzą ze źródeł w Szczawnicy: „Jan”, „Józefina”, „Józef” i „Stefan”.
W Rabce występuje jedyna  w  Małopolsce TĘŻNIA SOLANKOWA. 
OFERTA DLA RODZIN Z DZIEĆMI: