Gorczańska Organizacja Turystyczna
biuro@visitkamienica.pl
www.visitkamienica.pl
Gorczańska Organizacja Turystyczna
Konkurs Małopolski Łowca Atrakcji 2015

Events calendar

Styczeń Luty Marzec April Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

MSZANA DOLNA - Koncert Drew De Four & Kin Curran

2 maja w Starej Winiarni wystąpi Drew De Four & Kin Curran. Początek koncertu - godz. 20.00.

Drew De Four jest jak współczesny Trubadur. Pochodzi i mieszka w Michigan (Stany Zjednoczone) gdzie ukończył ‘University of Michigan – Ann Arbor’ z wykształceniem w ‘Music Theory and Performance’. Występuje jako pianista i wokalista, ale gra także na gitarze, mandolinie, harmonijce, perkusji, basie i skrzypcach. Nagrał 4 albumy: ”Earlier Work” który jest kolekcją bluesa, jazzu i rocka, ”Love and Politics on a Piano” który reprezentuje styl ‘stride’ fortepianu, boogie-woogie i klasyki oraz „Humanist Pop”.  

Koncerty Drew De Four przypominają połączenie Toma Waitsa i Raya Charlesa. Są to ballady folk/jazzowe z przekonującymi tekstami. Jest to prawdziwe ekscentryczne połączenie wszystkich form grania na fortepianie, 
w Amerykańskim stylu (dynamika i umiejętność grania nadaje jej mocne rytmy, fortepian jest wówczas używany niczym instrument perkusyjny). Ragtime, blues, styl Nowo Orleancki, bluegrass, soul, R&B i każdy inny gatunek odnajduje sie w oryginalnej muzyce tworzoną przez Drew, który komponuje inspirując się różnymi stylami. 

Mierzący blisko 2metry wysokości, Drew na scenie prezentuje się bardzo imponująco. Jest on osobą przyjazną, który z ogromną łatwością nawiązuje kontakt z każdą publicznością, dla której kocha występować. Drew widzi muzykę jako instrument, przez który swoją miłość do życia i pasje dla kreatywności może przekazywać ludziom na całym świecie. 
www.drewdefour.com

Kin Curran to piosenkarka i autorka tekstów z Cleveland w stanie Ohio. Kin komponuje oraz nagrywa utwory utrzymane w klimacie pop/soul. Koncertuje po Stanach Zjednoczonych oraz Europie wraz z Drew De Four. W styczniu 2015 r. miał premierę jej debiutancki album „FRONTLINE”.

www.kincurran.com

Źródło: www.gorce24.pl