Gorczańska Organizacja Turystyczna
biuro@visitkamienica.pl
www.visitkamienica.pl
Gorczańska Organizacja Turystyczna
Konkurs Małopolski Łowca Atrakcji 2015

Events calendar

Styczeń Luty Marzec April Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

MSZANA DOLNA - Recital Doroty Lanton

28 grudnia o godz. 20.00 w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej odbędzie się koncert pt.  "MIŁOŚĆ W PARYŻU" - recital Doroty Lanton, aktorki i piosenkarki.

"Miłość w Paryżu” to brawurowe kabaretowe varietes, specjalne, wysmakowane stroje z kolekcji PRADA i Evy Minge i wyrafinowana muzyka. Dorota Lanton zaprezentuje najpiękniejsze utwory Edith Piaf, Jacquesa Brela, Juliette Greco, Charlesa Aznavoura, Josephine Baker, Carli Bruni i własne piosenki, nawiązujące do klimatu kabaretów paryskich lat 30. i 50. 

Dorota Lanton - aktorka i piosenkarka. Ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Znana Państwu m.in. z roli zwariowanej Julii w serialu Klan. Występowała w warszawskich teatrach "Roma" i "Kwadrat", w wielu serialach, filmach i programach kabaretowych. W 2008r. ukazała się jej płyta "Jak balsam", nagrana w Rydze, piosenki zaistniały na antenach radiowych, a teledyski w stacjach telewizyjnych i internecie.

Spektakl grany był na wielu dużych scenach muzycznych, teatralnych oraz w klubach  w kraju i za granicą. Artystce towarzyszą  Marek Stefankiewicz oraz Bogusław Nowicki - poeta i bard.

Źródło: www.gorce24.pl