Gorczańska Organizacja Turystyczna
biuro@visitkamienica.pl
www.visitkamienica.pl
Gorczańska Organizacja Turystyczna
Konkurs Małopolski Łowca Atrakcji 2015

Events calendar

Styczeń Luty Marzec April Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

MSZANA DOLNA - Norman Beaker Trio

Zespół brytyjskiej sceny bluesowej Norman Beaker Trio wystąpi 20 maja o godz. 20.00 w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej.

Zespół składa się z cenionych brytyjskich muzyków, którzy grali i współpracowali z szerokim gronem światowych rockowych mistrzów - wśród nich: BB King, Buddy Guy, Jack Bruce, Alexis Korner, Chris Farlow, Larry Garner, Graham Bond, Chuck Berry, Robert Plant, Jimmy Page, Van Morrison, Peter Green, Louisiana Red  i wielu innych.

Norman Beaker jest liderem brytyjskiej sceny bluesowej od ponad czterech dekad, cenionym gitarzystą, wokalistą, kompozytorem i producentem. Dość wspomnieć, że słynny BB King powiedział o nim: "Norman jest jak biały Freddie King". Wspólnie z  Vanem Morrisonem zapełnił wielokrotnie słynną Royal Albert Hall.

John Cena jest jednym z najlepszych basistów w Wielkiej Brytanii. Nagrywał i koncertował m.in. z takimi tuzami, jak Van Morrison, Eric Bardon, Chris Ashton, Tony McPhee Farloe, Herbie Mick Abrahams. Od ponad dwudziestu lat w Beaker Band.

Steve Gibson, "maszyna rytmiczna" występował z słynnym Buzzcocks, Bardzo ceniony muzyk/ perkusista studyjny i koncertowy.

Źródło: www.gorce24.pl