Gorczańska Organizacja Turystyczna
biuro@visitkamienica.pl
www.visitkamienica.pl
Gorczańska Organizacja Turystyczna
Konkurs Małopolski Łowca Atrakcji 2015

Events calendar

Styczeń Luty Marzec April Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

MSZANA DOLNA - Koncert Hot Tamales

26 lutego w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej wystąpi trio Hot Tamales. Początek koncertu - godz. 20.00.Hot Tamales - akustyczne trio z głosem kobiecym w klimacie kameralnym. "Pozostaniemy w aranżacjach niedalekich od bluesa, jazzu czy gospel,a jednak okraszonych własną inwencją i wyobraźnią. Nie bez niespodzianek i pozytywnych wrażeń." 

Eliza Sicińska– wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Kształciła się pod okiem Magdaleny Kot we wrocławskim Laboratorium Śpiewu i Mowy "Vocalize". W roku 2012 w konkursie VI edycji Kawiarenki Poetyckiej Festiwalu Rawa Blues uzyskała I miejsce za najlepszy tekst piosenki bluesowej i od tego momentu w kolejnych latach brała udział w działaniach i koncertach Tygla Kulturowego Rawa Blues. W roku 2013 ponownie została laureatką konkursu.

Kamil Solecki- zakochany w nagraniach Mississippi John Hurta młody gitarzysta akustyczny, czerpiący inspiracje m. in. z nagrań Mance'a Libscombe'a, Blind Willie McTella czy Brownie McGhee. Laureat nagrody im. Mirka Kobusiaka podczas festiwalu Blues nad Bobrem oraz wielu innych

Łukasz Pietrzak- wszechstronny harmonijkarz oscylujący wokół bluesa, jazzu, folku oraz piosenki autorskiej. Mimo młodego wieku zdołał zaznaczyć swoją obecność entuzjastycznie przyjętymi przez widownię licznymi koncertami zarówno w Polsce jak i zagranicą. Występował m. in. w ramach festiwali Off Plus Camera International Festival of Independent Cinema, Bluesroads Festival czy Harmonica Bridge Festival. W grze na swoim instrumencie łączy jego bogatą tradycję razem z nowatorskimi technikami.

Strona internetowa: www.lpietrzak.net

Trofea:

I miejsce w konkursie Kawiarenki Poetyckiej "Rawa Blues".
Nagroda specjalna III edycji "Pulavian Blues Festival".
Grand Prix IX edycji Festiwalu "Las, Woda & Blues".
Nagroda Publiczności VI Studenckiego Festiwalu Muzyki Bluesowej "BLUESROADS"
Grand Prix VII Festiwalu "Kraśnik Blues Meeting"
Nagroda na III Festiwalu "Blues na Siewierskim Zamku"
Nagroda na Meskalina Blues Festival 2015
II miejsce podczas XI Rybnik Blues Festival 2015
Grand Prix XXV Festiwalu Blues nad Bobrem.

Źródło: www.gorce24.pl